Bizator  /  Adverts  /  equipment and materials  /  industrial equipment  /  industrial equipment spare parts

Тефлонові і силіконові шланги і трубки

Offer type: salePublished: 09.06.2017
Seller:Silant'yeva Ol'ga Vasilivna
Phones:
Show phone
Write a message
Address:Kyiv Oblast', Kyiv, Ukraine
Шланги з політетрафторетилену (PTFE, tarflen, тефлон, fluon) завдяки унікальним хімічним і механічним властивостям PTFE застосовуються в усіх галузях промисловості.
Основні властивості шлангів з тефлону:
дуже хороша хімічна стійкість. Не розчиняється, не набрякає ні в одному з відомих розчинників, витримує дію концентрованих кислот і лугів.
широкий діапазон термостійкості. Робоча температура для шлангів з PTFE залежить від їх конструкції і знаходиться зазвичай в межі від - 70°C до 260°C (від температури 130°C настає зниження механічних параметрів і граничного тиску);
стійкість до старіння, атмосферостійкість.
шланги, виготовлені з PTFE, характеризуються здатністю самоочищення (субстанції не прилипають до стінок шланга), що забезпечує високу міру гігієни;
Матеріалами, які застосовуються при продукції шлангів, можуть бути також сополімери PTFE з високою хімічною стійкістю і термостійкістю, але з але з іншим складом інших якостей (підвищена механічна витривалість, краща переробка) : FEP (Тефлон FEP, DuPont); PFA (Тефлон PFA, DuPont); ETFE (Tefzel, DuPont).
Шланги випускаються в різному виконанні:
із захисним покриттям із сталі, гуми, поливинилдифторида
із сталевим і синтетичним армуванням
з додатковим захистом з силіконової гуми
гофрований і гладкий
з електричним підігрівом
з фітингом з тефлону.
Завдяки унікальним якостям PTFE шланги широко застосовуються при переправленні хімічних і продовольчих субстанцій, палива, мастильних олій, фарб, розчинників, клеїв, барвників, детергентів, водяної пари і т.і.

Силіконові шланги
Силіконові шланги виготовляються з силіконового каучуку. Із-за величезного асортименту пропонованих виробниками видів каучуку, а також наповнювачів, загусників і інших складових сумішей, а також різних способів їх переробки, можна підібрати їх властивості до конкретних умов використання і вимог клієнта.
Високоякісний, силіконовий шланг широко застосовується у біотехнікі, фармацевтичній, харчовій, хімічній галузях. Конструкція шланга і інтегрованого з ним фітингу гарантує безперешкодне проходження робочого тіла і самоочищення. Медичні силіконові шланги можуть піддаватися стерилізації окислом етилену, парою або УФ-опроміненням.