Plate bending rolls Piesok szc-3000/25
| Price: | negotiated |
| Company: | Kompaniya TITAN |
| Seller: | Vasil'ev Oleg Vladimirovich |
| Phones: |  +7-4852-37-02-63 Show phone |
| Address: | Russian Federation, Yaroslavskaya Oblast', Yaroslavl |
The organization implements Piesok SZC-3000/25 - four-roll plate bending machine (rolls) used, the year of issue 1969. Brief characteristics: maximum thickness of bent sheet - 25 mm; the maximum width of the flexible sheet - 3000 mm; condition - complete tested. Additional information and photos upon request and on the website Titantron.ru
We also sell: PELS PA-315/4000/d800 (315*4000), PKXA-250/5600, ИР1330В, ИГ1330, И1330, И1330А, ИБ134, ИА134, PELS PKXA-80/3150, DEC-630A, Litostroj HKOC-1-250-5000, Jelsingrad PSH-220/5000, ИА1432, ИБ1430Б, ИА1430, SALTEC HPBS-40/1300 SALTEC, ИВ2144П / 4,5*2500, ИВ2144П, ИВ2144, ИБ2116, И2116, FAVRIN PHMM 3000*8, ИА2426, ИВ2424А (25*3150), Piesok SZC-3000/25, И2222Б (16*2000), PT-3, ИВ2220, И2220, FACCIN Synchro 4HEL/S 4028 (7*4000), Rolls 6/850, ИБ2216, ИБ2216 (4*2000), ИБ2213 (2*1250), TTE 12/12, UBR 40x3150, SKMZ-40х3150, UBR 32x2500-7/16, FD-1300/32 (32*1300), UBR-25x3200 (25*3200), XRM 320/20 (20*3200), FUJICAR 20*3150, Н2088, Pels SV-40/4000, Н483 (32*3200), НА3225 (32*3150), НА3225 (32*3150), Н3225 (32*3150), Erfurt ScTP-25x3150, Н481А (20*3200), "НА3223, (20*3150)", НА3222 (16*3150), НА3222Ф1 (16*3150), Н3222А (16*3150), Н478А (16*3200), НБ478 (16*3200), АКНБ3221Ф1 (13*3150), НБ3221Ф1 (13*3150), НА3121 (13*2000), Н3121 (13*2000), НБ3218Ф1, НА3218, НК3418, Н3118, НД3316Г, НД3316Г (4*2000), НД3314Г (2,5*1600), НБ3314 (2,5*1600), НГ18, НГ13, НКЧ6020, Н475, STD-9A, STD-9A, SCHECHTL MSC-310/NC (3*3165), Komatsu C20/3100 (20*3100), CNTA-3150/10 (10*3150), GASPARINI CO6006 (8*6150), Erfurt ScTP-6,3x3150.