Bizator  /  Adverts  /  consumer and industrial goods  /  domestic goods  /  crockery, kitchen-ware

Паперові Крафт Стакани "Зла дівчинка"

Offer type: продамPublished: 16.03.2018
Price:32 UAH
Seller:Віктор
Phones:
Show phone
Show phone
Write a message
Address:Kyiv, Ukraine

В наявності є такі розміри стаканчиків: 110 мл, 175мл, 250 мл, 340 мл, 500 мл.

Стильна одноразова склянка з унікальним авторським малюнком " Зла Дівчинка". Хоч вона і " зла", але викликає посмішку і море позитивних емоцій. Адже кожен з нас буває не в настрої, і в її висловлюваннях може побачити себе, і віднестися з гумором до ситуації, яка засмучувала. "В людині все повинно бути прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки.". Зміст і упаковка - все повинно доповнювати і підкреслювати смак продукту. Крафт стиль наших авторських стаканчиків не відволікатиме клієнта від важливих думок, а навпаки, підкреслить аромат, насичений смак Вашої кави, латте, капучіно, чаю і інших напоїв. Заходьте на сайт нашого інтернет магазину Петровка-Хорека-Рівне, і ви знайдете величезний асортимент товарів для ваших ресторанів, кав'ярень, а також багато різних продуктів для дому. 
Стаканчики з крафта -як і інші стаканчики з бумаги- виготовлені з екологічно чистої сировини. Вони не шкодять ні вашому організму, ні довкіллю. 
Наші високо досвідченні менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші питання по опту, роздробу, доставці, оплаті і іншим питанням. 
Раді з Вами співпрацювати! 

Основні склади знаходяться: в Києві, Рівному, Харкові. 
Реалізуємо оптом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося, щоб вам було зручно і вигідно!

По Києву доставка замовлень від 6000 грн безкоштовна! 
Діють знижки на обсяг!